Geri

Mavi Kuşak Hareketi - İstanbul Boğazı için Boy Vermeye Başladı!

Mavi Kuşak Hareketi - İstanbul Boğazı için Boy Vermeye Başladı!
Proje Paydaşlarımız, projedeki rolleri ile örnek oluyor, ödüller alıyorlar !
Proje Paydaşlarımıza da toplumsal rollerini kazandırmak bizim için ayrı bir gurur ve ulaşılan hedeftir.

Fatih Özel Eğitim Meslek Lisesi Kamu –Özel-STK İşbirliği alanında İyi Örnekler Projesi ödülü aldı.

Fatih Özel Eğitim Meslek Lisesi ile Mavi Kuşak Projemiz kapsamında İşitme Gereksinimli çocuk ve gençlerimiz için de “buradayız” demek için Gönüllü gencimiz web tasarım bölümü 11. Sınıf öğrencisi Gamze ile işaret dili montaj sürecimizi tamamladık ve eğitim setimize montaj aşamasına geldik.


Fatih Özel Eğitim Meslek Lisemiz bu kapsamda bize Gönüllü olarak destek verdi. Ve bu projeleri ile İl MEM İyi Örnekler Proje başvurusunda bulundular. Ve Kamu –Özel-STK İşbirliği alanında İyi Örnek Projesi seçildiler.
10 Mayıs 2014 günü İstanbul Erkek Lisesi’nde bir tören yapılacak ve bir küçük stant açılacak , organizasyona Bakan, Vali, İl MEM katılacak. Program saat   09.00’da başlayacak ve 16.30’da ödül töreni ile bitecek.
Orada olacağız.
Yakında izleyeceğiniz eğitim filmimizden bir kare...Ve Gamze..Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu sosyal sorumluluk bilinci oluşturma çalışmaları yapan kuruluşları ödüllendiriyor.

Bu kapsamda İmpark'da bize bu yıl verdiği destek ile “Herkes İçin Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projesi”ne katılacak.  Avrupa Birliği Komisyonu’nun finansman desteği ile TİSK’in liderliğinde ve Romanya, Hırvatistan, Makedonya ve Karadağ İşveren Çatı Örgütleri’nin ortaklığında 2012’den beri sürdürülmektedir bu Proje.
Proje kapsamında TİSK bu yıl Türkiye’de “ TİSK 2014 Kurumsal Sosyal Sorumluluk Ödülleri”ni düzenliyor.
Not : İmpark bize “Eğitsel İçerik Tasarımı ve Materyal Geliştirme” alanında destek vermiştir.